В кулінарних рецептах іноді можна побачити рекомендацію вимочити м’ясо. Не всі сприймають її, тому пропускають етап приготування. Але чи варто це робити?
Є думка, що при сумнівній якості м’яса, варто його вимочити. Шкідливі компоненти вийдуть з нього. Давайте дивитися в корінь проблеми. Сумнівне м’ясо взагалі не треба використовувати в їжу.
Чим тоді може допомогти вимочування? Плюс від цієї дії таки є. М’ясо стане соковитіше та ароматніше в процесі приготування.
Найпростіше розсіл зробити з води, солі та цукру. На 1 л води беруть ¼ склянки солі та 1 ч.л. цукру. В такому розсолі вимочують приблизно 30 хвилин, якщо це курка. Для свинини знаходження у розсолі має бути збільшене до 3-4 годин. Особливо, якщо це великий шмат м’яса. Для малого вистачить і 1 години.
М’ясо в розсолі ставлять в холодне місце. Якщо вистачить місця в холодильнику, буде дуже добре. В теплому місці може початися бродіння та продукт буде зіпсовано. Тож використання розсолу має свої правила, яких треба дотримуватись.
Мелірування не втрачає актуальності. Воно подобається жінкам своїми перевагами. Наприклад, можна максимально освітлити волосся, але…
Гарні та легкі локони викликають захват. І зовсім не треба йти за ними в салон…
Більшість жінок майже до 40 років не стикаються з особливими проблемами з макіяжем та віковими…
Попри те, що трендовий колір Mocha Mousse оголошено володарем цього 2025 року, в моду вриваються…
Щоб мати стильний вигляд та бути в тренді доведеться перебрати гардероб та відмовитися від деяких…
Із універсальною капсулою на весну розібратися досить легко. Але якщо ви вже зібрали базовий гардероб…