Намагаєшся загальмувати появу сивини шляхом виривання сивих волосків? Розповідаємо, чому це не лише не зупинить природний процес, а й підвищить ризик облисіння.
На які тільки хитрощі не йдуть жінки, які помітили у себе перші ознаки сивини. Одні діють радикально і вирішуються на складне фарбування, інші намагаються замаскувати посріблені пасма за допомогою бальзамів і спреїв, а треті йдуть найпростішим шляхом і виривають з зачіски волоски, що втратили пігмент.
Вибираєш для себе третій варіант із перерахованих? Тоді точно маєш знати, що професійні перукарі виступають рішуче проти безжального висмикування посивілих волосків. По-перше, на місці прибраного волосся точно не виросте 10 нових – це не більше ніж міф. По-друге, з часом, навпаки, це може призвести до порідіння шевелюри.
«У людей старше 20 років волосся в кожному циклі стає трохи тоншим і випадає все раніше і раніше. У нормі цикли змінюються кожні 5 років, при цьому кількість цих циклів обмежена», — розповідає про наслідки самостійного вищипування сивого волосся зірковий стиліст Майкл Ван Кларк.
Ще один відомий перукар Дженніфер Кораб попереджає, що при висмикуванні ти не тільки скорочуєш цикл росту волосся, а й травмуєш фолікули, що може призвести до виникнення інфекцій, запалення і утворення залисин.
При цьому думка, що на цьому місці, де висмикнули волосся, з’явиться ще кілька сивих — чергова страшилка. Сивина з’являється незалежно від цього і з цілком природних причин. Однак зводити висмикування сивого волосся у звичку точно не варто. Через кілька років вони стоншуються і порідіють, а сивина на них стане тільки помітнішою.