Не кожен рік виходить виростити щедрий врожай редиски. Якщо так сталося і у вас, десь були допущені помилки або пропустили важливі етапи догляду. Пропонуємо вам розібратися з цим питанням детальніше.
Підготовка ґрунту
Це найперший серед важливих критерії для врожайності. Ґрунт треба починати готувати ще з осені. Сидерати, добрива під перекопування. Якщо ви цього не зробили, тоді займіться цим весною.
На 1 кв.м. грядки розхід добрив наступний: 0,5 відра перегною або піску, 2 ст.л. суперфосфату, 1,5 ст.л. сірчанокислого калію, 1 ст.л. аміачної селітри. Велика, солодка та смачна редиска гарантовано виросте.
Рихлий ґрунт
Редиска погано росте в щільному ґрунті. Потрібно рихлити грядки, якщо у вас є складнощі з текстурою землі в зоні посадки.
Волога
Редиска в цьому плані потребує підвищеної уваги. Її смак та якість напряму залежать від поливів. Соковита, солодка та велика редиска не буде рости в сухій грядці. Землю треба підтримувати в вологому стані. Якщо ви ще й пройдеться по грядці для рихління землі після поливу, результат буд відмінний.