...
ГоловнаЛайфстайлВидалення бутонів в півоній: потреба, причини, наслідки

Видалення бутонів в півоній: потреба, причини, наслідки

Підпишіться на нас:

В квітникарстві є практика видалення бутонів в молодих рослин. Хоча звучить досить дивно, що є потреба це робити, але це дійсно так. Процедура видалення бутонів дає нові сили для розвитку рослини та в майбутньому для кращого цвітіння.

Коли видаляти бутони

Це роблять на 1-2 рік після висаджування молодого куща. Рослина буде витрачати внутрішні ресурси на формування кореневої системи, її розвиток. В результаті в наступних сезонах вона буде набагато краще цвісти.

Які видаляти бутони

Абсолютно всі видаляти не треба. Це мають бути бічні. Як тільки ви побачили, що вони почали формуватися, відразу забирайте їх.

Півонії відцвіли

Якщо кілька бутонів завершили своє цвітіння і засохли, не чекайте, коли вони самі відпадуть. Рослина витрачає на них свої ресурси. Зріжте їх. Та й велика кількість пелюсток навколо кущів півоній може призвести до появи та розвитку надмірної вологості та сірої гнилі.

Процедура обрізання бутонів допоможе в наступні роки побачити великі та пишні квіти. Можете робити вибір для себе — дивитися на середні за розміром бутони, але в більшій кількості, або ж сформувати видовищні та гарні квіти півоній. Вибір за вами.

Стрічка новин:

Фітнес/Здоров'я/Краса

Ще новини:

Як продовжити цвітіння орхідеї: фаленопсиси цвітуть по 5-6 місяців

При правильному догляді фаленопсиси можуть цвісти по п'ять-шість місяців. Догляд, який принесе тривале цвітіння квітки набувається з часом...

Яку кімнатну рослину експерти радять поставити у квартирі після ремонту: поглинає шкідливі речовини

Відомо, що багато кімнатних рослин здатні очистити повітря та принести господарям користь. У подробицях читайте про одну з...

В Україні ціни на продукти харчування різко зростуть: що відомо

В Україні до кінця літа очікують різке зростання цін на продукти харчування. Вартість  зросте на 15-30%. Причому це...

ЄС може повернути мита на українські яйця та цукор

Нещодавно Євросоюз продовжив на на рік дію торговельного безвізу з Україною стосовно сільськогосподарської продукції. Але не довго довелося...