Як сформувати кущі огірків, щоб збільшити врожайність утричі

0
Як сформувати кущі огірків, щоб збільшити врожайність утричі
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Для того, щоб різні сорти огірків дали максимальний врожай, треба знати, як сформувати правильно кущі. Це важливий етап, що вплине на кількість плодів та тривалість сезону огірків.

Подробиці

Формування кущів варто робити, зважаючи на їхній ріст. Є декілька способів формування.

Перший спосіб — вирощування зеленців тільки на головному стеблі, при цьому видаляють усі бічні пагони знизу догори, а коли стебло переросте висоту шпалери, у нього прищипують точку росту. Цей спосіб формування особливо ефективний при ранньовесняному та осінньому вирощуванні.

Другий спосіб більш складний: до висоти 50 см видаляють усі пасинки. На відрізку від 50 см до 1 м залишають пасинки, проте тільки з одним міжвузлям; на відрізку від 1 м до краю шпалери пасинки прищипують за 2-3 міжвузлями, потім обвивають верхівку пагона навколо шпалерного дроту, розташовують стебло горизонтально по шпалері і прищипують його верхівку біля наступного куща.

Від розташованого вбік по шпалері стебла почнуть рости вниз пасинки, які варто прищипнути, коли вони матимуть 50 см. Кущ, сформований таким чином, буде родити на залишених пасинках.

попередня статтяЯк приготувати італійський дресінг — заправка для салатів
наступна статтяЯк приготувати вафлі, якщо ви на правильному харчуванні
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я