Як підживити смородину не напружуючись: підживлення, про яке мало хто знає

0
Три основні правила догляду за чорною смородиною, щоб урожай був на заздрість сусідам Вважається, що чорна смородина більш вимоглива до догляду, ніж біла, червона чи жовта. Є три основні правила догляду за чорною смородиною, які дозволять отримати щедрий врожай. Обрізання кущів Це важливий етап, без якого про збільшення врожаю і думати не слід. Крім того, обрізання кущів знижує ймовірність появи грибкових захворювань, а також підвищує якість урожаю. Профілактика хвороб Для попередження грибкових та інших хвороб кущ чорної смородини обробляють бордоською рідиною або мідним купоросом. Цей фунгіцид не можна використовувати одночасно з органічним підживленням (компост, гній), тому що загинуть корисні бактерії. Розчиняють 1 ст. л. порошку в 1 л гарячої води. Повинен утворитися блакитний розчин без кристалів та осаду. Суміш розводять у 10-літровому відрі. Кущ або поливають, або обприскують. Підживлення Цвітіння — один із найважливіших періодів, тому важливо дати рослинам сили для подальшого розвитку. Кращим підживленням у цьому випадку вважається розчин борної кислоти. У період плодоношення, щоб ягода була солодшою, щільнішою і більшою, рослину підгодовують фосфором і калієм. Доглядайте за смородиною правильно і радійте
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Навіть якщо вся ваша ділянка засаджена кущами смородини, немає жодної гарантії того, що ви зберете з них рясний урожай.

Щоб бути впевненими в тому, що ягід буде достатньо, слід подбати про добрива для культури.

Подробиці

У цьому випадку досвідчені дачники вдаються до використання найпростішого підживлення, приготування якого не складає труднощів.

Але про все по порядку. Як відомо, смородина дуже небайдуже ставиться до крохмалю.

Цією її якістю і користуються садівники, використовуючи як підживлення картопляні очищення.

Можна насушити відходи, що залишилися після чищення картоплі, і закопати їх поруч із кущами, можна розвести у воді покупний крохмаль і поливати цим розчином посадки.

Але є ще простіший спосіб дати смородині ті елементи, яких вона потребує, – поливати рослину водою, в якій варилася картопля.

Замість того, щоб зливати відвар у раковину, наповніть їм ємність і дочекайтеся, поки він охолоне, після чого вилийте в 10-літрове відро, наповнене водою, і полийте кущі.

Для дорослої рослини потрібне ціле відро, для молодих кущів об’єм одного відра сміливо можна ділити на три кущі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я