Кажуть, що кріп можна вирощувати на будь-якій ділянці. Він не потребує особливого догляду. Так, він універсальна культура, але при гарному догляді та дотриманні умов вирощування результат буде набагато кращий.
Умови вирощування
Кріп досить добре переносить низькі температури. Саме тому його можна рано сіяти. Але є нюанс. При всій стійкості до холодної погоди він любить сонячне світло та тепло. Кропу потрібно хоча б 10 годин денного світла.
Для гарного росту кріп потребує полив. Якщо пропускати моменти сухого ґрунту, він досить швидко піде в сторону утворення стеблин з насінням. А всі ж хочуть більше зелені. Не забувайте поливати кріп на грядках.
Добрива
З ними результат буде дійсне вартий уваги. Можна взяти готові засоби або ж натуральні. З останніх городники часто використовують дріжджові розчини та золу.
Для пришвидшення росту густих гілочок використовуйте селітру. Це може бути аміачна, кальцієва або ж натрієва.
А от до моменту висаджування в ґрунт при перекопуванні варто внести суперфосфат. Через два тижні — калійну сіль.
Якщо ви бачите, що при всій увазі кріп почав жовтіти, потрібно припинити полив. Не робіть це щодня. Поливайте раз на 3-4 дні. Це допоможе вирішити проблему. Звичайно, якщо мова не йде про грибкове захворювання верцилез. В цьому випадку потрібно буде лікувати рослину спеціальними антибактеріальними засобами.
Правильний догляд за непримхливим кропом допоможе вам виростити щедрий врожай. Вистачить і на салати, і на зимову заготівлю, і на консервацію.