Гарний плаский живіт – зовсім не заслуга регулярного прокачування преса. На цю зону впливає багато чинників. І жіноче здоров’я — основний із них.
Живіт – найвразливіша частина тіла. Причому у більшості жінок. На жаль, найчастіше він випирає, навіть якщо в тебе немає зайвої ваги, проблем із харчуванням та відсутності фізичних навантажень.
Так вийшло, що стан живота залежить від цілої низки причин: починаючи від постави і правильності дихання і закінчуючи — повірити в це складно — здоров’ям інтимної системи.
Справа в тому, що м’язи тазового дна відповідають не лише за тонус внутрішніх органів, а й за перерозподіл внутрішньочеревного тиску. Якщо все працює не в повну міру, навантаження на низ живота знижується, через що і відбувається випирання.
Експерти радять поряд із класичним прокачуванням преса та вправами для корекції постави приділяти увагу й інтимним тренуванням. Це дозволить комплексно опрацювати проблему – а ще покращити саме жіноче здоров’я.
Найпопулярнішою методикою тренування м’язів тазового дна, як і раніше, залишаються вправи Кегеля. Також ми прерахуємо нестандартні, але досить прості вправи для інтимної зони. Їх можна сміливо включати у щоденне домашнє тренування!
Підйоми на коліна
- Встань на коліна, ноги постав на ширині плечей, руки заведи за голову
Напруж живіт, щоб він не звисав. А також напруження інтимних м’язів, ніби втягуючи їх у себе - Перебуваючи в такому положенні, повільно опускайся на п’яти і вставай назад на коліна. Повтори 15-20 разів, намагаючись робити рухи якомога вдумливіше та повільніше
Підйоми тазу
- Ляж на спину, ноги зігни в колінах і постав на підлогу на ширині плечей
Напруж м’язи живота і м’язи тазового дна, руки поклади вільно - Повільно підіймай таз вгору і опускай назад, відчуваючи, як напружуються інтимні м’язи. Не розслабляй їх! Сконцентруйся на вправі
Розтяжка кішки
- Встань на четвереньки, ноги і руки на ширині плечей.
- Повільно опускай корпус униз, просуваючи руки вперед. Груди та підборіддя повинні торкнутися підлоги.
- Залишайся в такому положенні щонайменше 20 секунд. При цьому намагайся тримати у тонусі м’язи тазового дна. Під час вправи ти маєш відчувати їх — і за бажання можеш додатково розслаблювати та напружувати їх.