Як підтримувати в нормі pH шкіри: 5 простих правил

0
Як підтримувати в нормі pH шкіри: 5 простих правил
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Кислотно-лужний баланс шкіри, тобто pH, грає ключову роль в її стані. Він відповідає за нормальне вироблення себума і захист шкіри від шкідливих впливів навколишнього середовища, а його дисбаланс часто є основною причиною втрати еластичності, появи подразнень, лущення, акне і інших неприємних наслідків.

Ідеальним рівнем pH прийнято вважати 5,5. Завищений рівень pH характерний для жирної і проблемної шкіри, в якій переважає лужне середовище. При підвищеному рівні pH шкірі властиві жирний блиск, розширені пори і висипання. І навпаки: чим нижче рівень pH, тим сильніше кислотне середовище і тим сухіша шкіра. Як уникнути порушення pH-балансу шкіри і підтримувати його в нормі. Розкриваємо п’ять простих, але вірних способів досягнення і підтримки оптимального кислотно-лужного балансу.

Очищайте шкіру правильно

Не використовуйте для вмивання мило – воно має занадто лужне середовище. Замість цього віддайте перевагу м’яким пінкам з нейтральним рівнем pH. До слова, навіть проста водопровідна вода має pH-рівень, рівний 7, а значить зрушує баланс в сторону лужного середовища.

Не забувайте про тонік

Тонік нормалізує pH баланс після вмивання і підготує шкіру до нанесення сироватки і крему.

Вибирайте засоби, які підходять саме вашому типу і поточному стану шкіри.

У косметичних засобів теж є свій рівень pH. Щоб уникнути порушення балансу і його наслідків, важливо, щоб цей показник збігався з поточним рівнем pH шкіри.Наприклад, засоби, призначені для жирної шкіри спрямовані на зниження переважання лужного середовища, що у випадку з сухою шкірою лише посилить її стан.

Не зловживайте кислотними пілінгами

Більшість сильнодіючих кислотних пілінгів мають рівень pH нижче 3,5. За словами експертів, використання таких засобів в домашніх умовах небажане, оскільки вони можуть спровокувати роздратування і запальні реакції. Для домашнього користування варто віддати перевагу спеціальним «домашнім» пилингам з підвищеним рівнем pH.

Слідкуйте за pH-балансом організму в цілому

Так, тіло теж має певне кислотно-лужне співвідношення, порушення якого збиває біологічні процеси і, звичайно, відбивається на стані шкіри.

попередня статтяЧи корисно пити каву, приготовану в турці
наступна статтяЗнаки зодіаку, які захищають вищі сили, їх 3
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я