...
ГоловнаЛайфстайлЗав’язь на вишні не падатиме, якщо знати алгоритм підживлення

Зав’язь на вишні не падатиме, якщо знати алгоритм підживлення

Підпишіться на нас:

Якщо ви на шляху організації догляду за деревом вишні, потрібно знати правильні моменти для проведення підживлення. Від цього залежить чи буде формуватись достатня кількість зав’язей та чи не будуть вони опадати. Звичайно, що кожен власник дерева хоче зібрати потім багато ягід.

Чому падають

Певна кількість зав’язей може впасти. Це нормальний процес. Дерево скидає ті, які не зможе виростити до стиглого стану. Це наглядний приклад природного саморегулювання та оптимізації розподілення поживних речовин.

Серед причин, чому дерево скидає зав’язі, можуть бути і різні захворювання. Найрозповсюдженішими вважаються моніліоз и полістигмоз. Не забувайте, що у справі можуть приймати участь і шкідники (плодожерки, пильщики, довгоносики).

Потрібно спочатку дослідити всі ці моменти з хворобами та шкідниками, провести профілактику та впевнитись, що нічого не загрожує дереву. Тільки потім можна переходити до питань внесення добрив.

Коли і чим підживлювати вишні

На кожному етапі розвитку потрібно підживлювати дерево. Умовно можна виділити три періоди:

  1. Перед цвітінням.
  2. Під час дозрівання плодів.
  3. Після завершення плодоношення.

На першому етапі потрібно підживити вишню сульфатом калію та сечовиною. Розчин роблять у пропорції по 2 столові ложки на 10 л води. Якщо дерево вже велике, то розхід складатиме по 2-3 відра.

На другому етапі для вишні готують розчин з 2 столовими ложками нітрофоски та 3 столовими ложками сечовини. Потрібно все розмішати до розчинення та підживити дерева.

На третьому етапі використовують суперфосфат та сульфат калію. Для розчину беруть по 2 столові ложки вказаних речовин та розчинити їх на відро води (10 л).

За деревами потрібно доглядати не тільки регулярно, але й систематично. Це дасть можливість підтримувати їх природні сили до плодоношення. А ви зможете збирати кожного сезону щедрі врожаї улюблених ягід.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Яку модель спідниці вибрати, щоб носити її всю зиму

З настанням холодів багато дівчат перемикаються зі спідниць на штани. Мотивація зрозуміла – ніхто не хоче мерзнути та...

Теплі трикотажні штани стають незамінними у зимовому гардеробі

Вважається, що штани — один із найуніверсальніших елементів гардеробу, адже їх можна поєднувати практично з будь-якими речами, і...

Кольори одягу, які будуть трендовими в сезоні 2024-2025

Модні покази пройшли, тож настав час підбивати підсумки та готуватися до нового сезону. Він вже на п'яти наступає....

Як уникнути електризації волосся взимку: поради від зіркових перукарів

У холодну пору року може здатися, що волосся живе своїм життям — не хоче лежати рівно, електризується і...