...

Знаки зодіаку, з якими найскладніше будувати стосунки

Підпишіться на нас:

Будувати любов потрібно з розумом. І, якщо ви потрапляєте під чарівність представників цих знаків зодіаку, то будьте готові до труднощів. А як їх уникнути, підкаже Мехді Ебрагімі Вафа, експерт і переможець «Битви екстрасенсів».

Мехди Эбрагими Вафа
Мехди Эбрагими Вафа

5 місце Козеріг

Ви думаєте, що буде легко? Ні. Характер у Козерога дуже норовливий. У відносинах будуть перепади від моментів «ближче нікого і бути не може» до «я нічого не розумію». Але боятися не варто – надійність, відданість, сила, інтелект – хіба це не важливіше, ніж все інше. Можна потерпіти і поступитися. До речі, поступатися в принципових питаннях доведеться вам. Козеріг упертий, але він має на це право і віддячить у сто крат турботою.

4 місце Телець

Упертість. Не завжди легко з Тільцем. В них існує лише їх думка на все, тому простіше погодитися. Компроміси мають місце бути, але потрібен підхід. Доброта і відкритість Тільця підкуповують миттєво, але вступивши на стежку відносин, ви швидше за все почнете усвідомлювати, що і цьому є своя ціна. І Телець знає собі ціну.

Пробиваючи собі дорогу в життя, Телець обростає «болючою бронею», яка потім піддається тільки вузькому колу людей. Якщо зможете пробити цю броню – вам пощастило. Тримайтеся за того Тільця, хто вам і в вас повірив.

3 місце Стрілець

Настільки Стрілець впевнений в собі і волелюбний, що це може стати складністю. Не кожен готовий миритися з тим, що на першому місці дуже часто виявляється інтерес цього сильного і активного знака. В даному випадку від партнера потрібно тільки мудрість і безмежна любов.

Якщо готові, тоді все в ваших руках. І запам’ятайте, з самого початку відносин позначте всі свої ключові принципи. Або Стрілець їх прийме відразу, або ви зрозумієте, що доведеться терпіти.

2 місце Рак

Легкість і дружелюбність Раків завжди спонукає до спілкування. З ними цікаво, з ними легко. Але чи сподобається вам, що ваша друга половина користується популярністю? Якщо для вас це прийнятно і ви впевнені в собі, то можна не хвилюватися. Але якщо знаєте, що не потерпите таке,  добре подумайте чи готові ви будувати відносини з цим знаком.

Чарівність Раків безпечна, вони вкрай сімейні люди, але вибираючи представника цього знака в партнери по життю, ви повинні враховувати, що такі позитивні люди подобаються всім, а значить без уваги не залишаються.

1 місце Лев

Чи готові ви підкоритися? Не поспішайте. Звучить небезпечно, але на ділі все не так. Влада, до якої прагне Лев, – це лише частина його натури. Інакше їм не бути лідерами, а без цього неможливо.

Підкорятися Левам варто з обережністю, найголовніше позначити свої межі. Вам дозволять це зробити. Але ситуації, де потрібно підпорядкування – не рідкість. І, можливо, для когось це навіть добре. Тому що віддавши ініціативу в руки Лева, він з повною відповідальністю буде користуватися своєю владою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я