В землеробстві важливим нюансом є родючість ґрунту. З кожним сезоном запас поживних елементів для вирощування нових врожаїв зменшується. І з цього погляду потрібно розуміти, коли і як підтримувати можливості родючості ґрунту. Робіть запропонованих три етапи догляду, і у вас не буде жодних проблем з землею на ділянці.
Сидерати
Рекомендується їх сіяти восени після завершення збору врожаю чи навесні перед початком посівних робіт. Вибирати сидерати потрібно в залежності від цілей: покращення складу ґрунту, насичення поживними речовинами, боротьба із шкідниками, рихлення і ін. Люпин, овес, гірчиця, конюшина, жито, бобові — варіантів безліч.
Використовуйте вапно
Його використовують раз на кілька років. Приблизно через кожні 3-4 роки. Вапно дозволяє боротись із закислення ґрунту та виступає відмінною профілактикою для боротьби із кореневою гниллю.
Мікориза
Її потрібно вносити, бо вона допомагає збільшувати площу коренів. Окрім того, мікориза ефективно веде боротьбу із грибковими захворюваннями, бактеріями та інфекціями. Мікориза допомагає рослинам швидко набирати вегетативну масу.