Як доглядати за алое, щоб рослина зацвіла

0
Як доглядати за алое, щоб рослина зацвіла поради початківцям
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Мало хто з квітникарів знає, що при нормальному догляді цвітуть не лише кактуси, а й навіть алое. Рослина випускає квітконос-стрілку висотою до 40 сантиметрів, а буває навіть кілька стрілок. На них з’являються дрібні квіти червоного, білого, жовтого та оранжевого кольору.

Що потрібно знати про цвітіння алое

Цвісти рослина починає з 3-4 років і протягом року може двічі порадувати свого власника. Зазвичай час цвітіння настає навесні або восени і може тривати кілька місяців.

Але для того, щоб рослина зацвіла, доведеться попрацювати протягом року.

Що робити, щоб алое зацвіло

  1. Ранньою весною 2 рази на місяць квітку підгодовують спеціалізованими рідкими добривами для сукулентів.
  2. Коли потеплішає, горщик можна буде виносити на свіже повітря. Спочатку на годину та поступово збільшувати час. Важливо: яскраве сонячне світло алое не любить. Восени при зниженні температури повітря до +15, рослину забирають у будинок.
  3. Двічі на тиждень потрібно поливати квітку відстояною водою (кімнатної температури).
  4. На зимівлю алое залишають у помешканні з температурою повітря від 10-12 градусів Цельсія. Вологість повітря має бути низькою, освітлення – 12-15 годин на день. Полив проводиться один раз на тиждень, підгодівлі не вносяться.
  5. Під кінець лютого рослини повертають у тепле приміщення (температура 22-25 градусів). Відновлюють колишній графік поливу та внесення підживлення.

Після цього очікується поява квітконосів на них.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я