...

Найбільш неслухняні діти за знаком зодіаку

Підпишіться на нас:

Астрологи назвали знаки зодіаку, під якими виростають найнеслухняніші діти. Виховувати таку дитину – справжнє випробування для батьків. Втім, багато з них виростають в дуже гідних людей і потім вже вся сім’я зі сміхом згадує їх вибрики. Але поки це станеться, мами, тата, бабусі і дідусь натерпляться зі своєю кровиночкою чимало.

Овен

Діти, що народилися під цим знаком, знаходяться в стихії вогню, тому вони висловлюють свої емоції бурхливо і голосно. Найчастіше саме маленьких Овнів можна зустріти в істериці на підлозі магазину з іграшками. Звичайно, з віком Овен перестає вести себе подібним чином, а бажання мати іграшку трансформується в цілеспрямованість і наполегливість у досягненні поставлених перед собою цілей. Батькам потрібно проявляти гнучкість і хитрість, щоб не потурати примхам Овнів, інакше істерики стануть частішими і голоснішими.

Діва

Діти-Діви відрізняються дуже норовливим характером. Про них навіть батьки часто кажуть: “Ось, вредина”. Тому що діти-Діви норовлять все зробити по своєму, ігноруючи поради та прохання дорослих. Крім цього, саме Діви нерідко відрізняються тим, що малюють на шпалерах, псують речі і тягають ласощі зі столу. Але завжди потрібно пам’ятати, що Діви виростають в послідовних і добре вихованих дорослих. Дитина-Діва буде менше доставляти клопоту, якщо постаратися з ранніх років виховувати в ньому відповідальність.

Водолій

Цей знак зодіаку астрологи назвали “найбільшим капосником”. Поки Водолій не підросте, він буде викидати таке, що ніяк не вкладатиметься в правила гарної поведінки навіть у найбільш досвідчених батьків. Справа в тому, що Водолії по природі дуже допитливі і мають творчу жилку. Всі свої викрутаси вони проробляють НЕ зі злоби, а від тяги до всього незвичайного. Єдиний вихід – самим розвивати фантазію дітей-Водоліїв і брати участь в їх творчих іграх. Тоді можна вберегти цінні речі і документи від знищення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я