Три рослини, які в’ються, для арок, бесідок та декоративних парканів

0
Арки з квітами
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Серед садової краси та різноманіття арки, бесідки, які потопають у гарних квітах, притягують погляд. Рослини, які в’ються, прикрашають будь-які вертикальні поверхні. Якщо ви не знали, які сорти можна висадити, пропонуємо вам 6 варіантів.

Кобея

Це багаторічний в’юнкий напівчагарник. Використовується для вертикального озеленення. Висаджувати у відкритий ґрунт рекомендується у травні. Пагони кобеї досягають 3 м. Єдиний недолік, що цвіте вона наприкінці серпня.

Іпомея

Дуже проста та невибаглива в’юнка рослина. Пагони ростуть до 2 м. Цвіте з липня до жовтня. Потрібно просто регулярно її поливати, щоб вона радували яскравими квітами. В період активного росту варто раз на 2-3 тижні підживлювати.

Гіацинтові боби

Однорічна в’юнка рослина. Стебло до 4 м, а суцвіття до 40 см. Висівають у відкритий ґрунт в середині травня. В моменти пророщення потребують великої кількості води. Але потім потрібно слідкувати, щоб надлишку води не було. Висаджувати треба з опорою.

Звичайно, що сортів набагато більше. Ми назвали три, які прості та заслуговують на вашу увагу. Нехай ваші арки та бесідки будуть найгарніші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я