Який сидерат висадити перед висаджуванням картоплі, щоб збільшити врожай

0
Картопля
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Наприкінці городнього сезону потрібно замислитись про наступні посадки. Це звичайна справа, тому що процес безперервний. Постійно треба планувати де і що буде рости в наступному сезоні, як підготувати ґрунт, підживити його та покращити структуру. В цьому аспекті сидерати відіграють важливу роль.

Що потрібно для картоплі

Ця культура любить рихлий та м’який ґрунт. Якщо у вас досить підготовлена земля, звичайно, справ менше. Іноді люди взагалі вносять лише перегній чи гній. Але при потребі покращити ґрунт перед висаджуванням картоплі, варто вибрати сидерати.

Серед великого різноманіття культур рекомендують обирати жито. Спочатку ділянку обробіть мотоблоком, а потім просто розкидайте насіння жита. Культура добре переносить морози. Також має властивість рихлити ґрунт.

Жито має ще одну важливу перевагу. Воно чудово викорінює проростання будяків. А ще ефективно веде боротьбу із шкідниками, які загрожують врожаю картоплі в майбутньому.

При виборі сидератів надайте перевагу житу. Ця культура обов’язково зробить свою корисну справу для вашого городу та допоможе підвищити врожайність картоплі на 40%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я