...

Стиліст Вікторії Бекхем поділився секретом, як за допомогою усього одного засобу, підтримувати красу волосся

Підпишіться на нас:

Вікторія Бекхем – безумовно приклад для наслідування. Вона веде успішний бізнес, встигає проводити час із сім’єю і при цьому завжди чудово виглядає.

Джейсон Кольєр, зірковий стиліст по волоссю, який працює з Вікторією вже не перший рік, поділився секретом густого та блискучого волосся дизайнерки. Зберігати здорове волосся Вікторії допомагає колаген.

Колаген – ниткоподібний білок, що входить до складу всіх тканин людського організму. Назва протеїну походить від грецького слова kolla – “клей”. Це невипадково: основну функцію колагену багато фахівців порівнюють саме з клеєм. Його молекули утворюють довгі тонкі білкові волокна – фібрили. Вони служать для скріплення клітин тканин і пов’язують наш організм у єдине ціле. Колаген бере участь у «будівництві» суглобів, кісток, сухожиль, волосся, нігтів та шкіри та утворює стінки вен, артерій та капілярів. За різними оцінками, на нього припадає близько третини всіх білків у нашому організмі.

Чим старшими ми стаємо, тим складніше організму виробляти власний колаген. Відсоток вироблення колагену скорочується вже до 20 років, а після 25 кількість нових волокон вже помітно менша за кількість зруйнованих. Вже на цьому етапі ми помічаємо перші ознаки старіння: шкіра втрачає пружність та зволоженість, з’являються перші зморшки, волосся та нігті повільніше ростуть, а їх структура витончується.

«Колаген допомагає оживити сухе тьмяне волосся, буквально вибудовуючи його зсередини. Наше волосся в основному складається з білка кератину, для створення якого організм використовує певні амінокислоти, які містяться і в колагені, – пояснює Джейсон. Білок діє як антиоксидант, захищаючи клітини волосся від пошкоджень та втрати природного пігменту. Він зміцнює волосся, живить його зсередини, а також значно уповільнює появу сивого волосся. Крім того, колаген зміцнює та омолоджує шкіру голови, завдяки чому ріст волосся стає більш інтенсивним».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я