Чому листя фіалки стає білим

0
Чому фіалки погано цвітуть
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Фіалки – це рослини, які можна побачити на підвіконнях у багатьох будинках. Квіти досить невибагливі, але при цьому можуть радувати красивим цвітінням.

Але буває, що листя рослини стає білим. Відбувається таке з кількох причин.

Подробиці

Якщо листя біліє по краю, то це може говорити про сортові особливості. Якщо це не стосується цього, слід перевірити температуру в приміщенні.

Проблема може виникнути через дефіцит світла, а також при надлишку його, якщо фіалки знаходяться довго під спеціальними лампами.

Ще листя може побіліти, якщо в горщику поганий грунт, при нестачі поживних елементів.

Виправити всі ці помилки легко, якщо уважно поставитися до рослини і почати вживати необхідних заходів для догляду.

Але не варто забувати, що побіліти листя фіалки також можуть через хвороби. Наприклад, якщо на квітці з’явився білий наліт, який нагадує борошно, то велика ймовірність, що фіалка уражена борошнистою росою.

На перший погляд може здатися, що листочки знебарвилися, але при більш ретельному огляді можна побачити білий пил.

Необхідно терміново перейти до ізоляції та лікування, щоб урятувати рослину. З’явитися хвороба може при надлишку азоту, розмноженні пилу та бруду.

Фузаріоз також провокує появу нальоту. Найчастіше він виникає в зимовий час при переливах, тяжкому ґрунті. Іноді така неприємність з’являється і через надто великий горщик, який не підходить рослині.

При фітофторозі рослини не просто покриваються білим нальотом, але ще й гниють. Причина може бути у переохолодженні та дефіциті світла, зараженому субстраті.

Листя втрачає свій колір і починає біліти через шкідників. Найчастіше в таких ситуаціях це говорить про те, що рослина вже була придбана у такому стані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я