Багато людей полюбляє випити чашку чорного чаю протягом дня. Але не всі знають, що її можна замінити не менш корисним імбирним чаєм, який зміцнює організм і покращує травлення за рахунок великої кількості антиоксидантів.
Чай з імбиром також рекомендують пити дієтологи.
Для того, щоб усі корисні властивості напою розкрились, його потрібно вміти правильно заварювати.
У спеку чай з імбиру можна пити охолодженим, що ніяк не вплине на його властивості та смак. У цьому його величезна перевага.
Імбир гарно поєднується майже з будь-яким чаєм, тому можна не боятися компонувати його з м’ятою, лимоном, шипшиною або ромашкою.
Приготувати чай не важко, адже для цього потрібно просто залити чайну ложку імбирного порошку окропом і дати настоятися 5-10 хвилин.
Для повного розкриття смаку можна залишити чай на 30 хвилин, після чого його можна урізноманітнити варенням або молоком.
Цінителі цього чаю рекомендують купувати для його приготування не пакетований порошок, а цілісний корінь імбиру, який треба буде натерти на тертці або нарізати на маленькі шматочки.
Чим свіжішим буде корінь, з якого ви збираєтеся зробити напій, тим смачнішим буде чай. Нарізаний імбир додають у зелений заварений чай і вживають з гвоздикою або медом.
Щоб насолодитися не лише смаком, а й прекрасним ароматом, чай слід пити розмірено, маленькими ковтками.
У період хвороби імбирний напій як-не-як корисний, адже він не тільки добре зігріває, а й пом’якшує симптоми захворювання.
Прийом імбирного чаю прискорює обмін речовин та знижує апетит, що може допомогти бажаючим схуднути чи утримати свою вагу.
Не пропустіть важливе підживлення капусти. Якщо ви хочете виростити її хрусткою та великою, обов'язково це…
Вирощувати смачні огірки можна до самої осені. На ринку вже ніхто не буде продавати, а…
Сатинова сукня або плаття в білизняному стилі — стильно, ніжно, жіночно. Окрім цього, є велике…
Рослини мають такі самі складні або дружні стосунки з іншими, як і люди. Просто так…
Поливати та обробляти город будь-коли протягом дня — помилкова ідея. Це може погано відобразитися на…
В липні активно триває процес росту, бутонізації та плодоношення. Потрібно знати, що саме в цей…