Яке добриво покласти восени один раз під часник, щоб потім цього не робити повторно

0
Часник на грядці
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Постійні думки про підживлення рослин не дають розслабитись. Цікаве питання, а чи можна зробити це лише один раз? Для озимого часнику грядки готують заздалегідь. Ґрунт має осісти, щоб молоді паростки та стебла не проклюнулись раніше часу. Так само вносять добриво, щоб отримати гарний врожай.

Як садити часник

Висаджують за наступною схемою. Ряд має по 5 зубчиків, а ширина самої грядки приблизно 1 м. Для добрива можна брати попіл або траву, але то лише частково виконане завдання. В ґрунті також має бути азот, калій, кальцій, магній, фосфор.

Рекомендується використовувати комплексне добриво, бо в ньому все є в достатній кількості – не менше ніж 7-8%.

Маючи такий склад мікроелементів, часник буде забезпечений усім необхідним для правильного розвитку. В кожну ямку під часник покладіть по 1 чайній ложці такого добрива, то питання з підживленням буде закрите на всі сто відсотків. Деякі питання на городі можна вирішити простіше, ніж гадалось на початку. Нехай ваш часник росте здоровим та в великій кількості.

попередня статтяЩо приготувати з зайвого рису: рецепт «лінивого» салату
наступна статтяЯк приготувати вдвічі смачніший гарнір із звичної гречаної крупи
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я