Є одна тонкість, яка допоможе тобі рівномірно розігріти в мікрохвильовій печі всю їжу на тарілці.
Мікрохвильова піч — альфа та омега, наріжний камінь життя будь-якого офісного працівника. Та й удома вона рятує господарок, адже розігріти в ній обід можна набагато швидше, ніж на плиті, та й брудного посуду буде менше.
Але є одне лихо: дуже часто, витягаючи тарілку, виявляєш, що по краях їжа практично закипіла, а в центрі залишилася холодною. Із супом все просто – його досить перемішати. Але що робити, якщо ти обідаєш відбивною з гарніром? Адже в цьому випадку такий спосіб не годиться!
Як правильно гріти їжу в мікрохвильовій печі
Отже, що ж робити, якщо складається враження, що мікрохвильова піч гріє тарілку, а не їжу? Спосіб дуже простий: треба поставити посуд не в центр, а на край коуплера, скляного піддону для обертання. Цим способом в TikTok поділилася користувач Ізабелла Авіла, і відео миттю стало вірусним. Значить, проблема нерівномірного нагріву турбує багатьох!
Ще один лайфхак від Ізабелли дозволить розігріти пасту або піцу в НВЧ-печі так, щоб вони здавалися щойно приготованими. Для цього треба поставити у піч маленьку чашку з водою.
До речі, а ти знаєш, що розігрівати в мікрохвильовій печі не варто?
Є продукти та посуд, яким мікрохвильова піч протипоказана: вони можуть у ній вибухнути. Ось їх список, і в ньому, звісно, не лише курячі яйця.
- Не став у НВЧ керамічні горщики та креманки. Кераміка – пористий матеріал, і повітря в порах при нагріванні розширюватиметься, що може призвести до вибуху.
- Можуть вибухнути ягоди, якщо ти вирішиш, наприклад, розморозити ті, що лежали в холодильнику, за допомогою мікрохвильової печі.
- Картопля, помідори, баклажани, яблука та інші фрукти та овочі з щільною шкіркою. Просто проткни шкірку – це дозволить пару виходити назовні.
- Виноград, лимони, мандарини та апельсини. Ми уявлення не маємо, навіщо люди гріли їх у мікрохвильовій печі, але якщо ти раптом захочеш це повторити, то краще відмовся від цієї ідеї.