5 вечірніх звичок, які шкодять вашій шкірі

0
5 звичок, які шкодять вашій шкірі

Через шкідливs впливи, яким піддається ваша шкіра протягом дня (від сонця і забруднень до макіяжу), відновлення і оновлення кольору обличчя під час сну є дуже важливим. Це підтверджується результатами численних досліджень: хороший сон пов’язаний з меншим старінням шкіри і посиленням кожного бар’єру. Однак багато хто з нас постійно допускають одні і ті ж помилки, які заважають відновленню і збереженню краси шкіри, і навіть не помічають цього. Розповідаємо, чого потрібно уникати перед сном, щоб зберегти шкіру молодою і пружною як можна довше.

5Ви не вмиваєтеся перед сном

Після довгого важкого дня, коли ви шалено втомилися, все, чого вам хочеться, – це обійняти подушку. Будь ласка, не забувайте для початку вмитися! «Я не думаю, що вам потрібно вмиватися вранці, особливо якщо ваша шкіра чутлива або суха, але вночі це абсолютно необхідно», – говорить доктор Хупер. За словами Хупера, вода видаляє бруд і забруднюючі речовини, що накопичуються на шкірі протягом дня, що може сприяти виникненню прищів і прискоренню процесу старіння.

Якщо повноцінна процедура здається вам занадто складною, то хоча б зберігайте міцелярні серветки для обличчя на тумбочці.

4Ви відмовилися від ретиноидов для боротьби з ознаками старіння

Якщо ви підете до дерматолога в надії почати процедуру щодо відстрочення появи ознак старіння, лікар, швидше за все, порадить використовувати ретиноїди або ретинол.

За даними Harvard Health Publishing, похідні вітаміну А прискорюють вироблення колагену для боротьби зі зморшками.

Однак ретиноїди прискорюють оновлення клітин шкіри і можуть викликати роздратування, як показали недавні дослідження.

Це роздратування може переконати вас в тому, що ваша шкіра не переносить їх, і ви вже будете згодні повністю відмовитись від них. Не поспішайте! Якщо ви помітили лущення, почервоніння або печіння лиця при вмиванні, відкладіть процедуру на ніч або дві, – радять дерматологи. Як тільки колір обличчя відновиться, відновіть цю практику. Завжди використовуйте невелику кількість речовини (розміром з горошину).

3Ви забуваєте регулярно наносити ретиноїди

Ретиноїди може бути складно використовувати постійно, кожен день. Однак саме сталість тут є ключем до результатів. Кращі результати боротьби зі старінням ви побачите після 12 місяців використання ретиноїдів. Рекомендується щодня наносити їх на перенісся і лоб. Згодом почніть наносити на щоки і підборіддя (уникайте області біля очей і губ) два рази в тиждень.

2Ви покладаєтеся на неправильні антиоксиданти

Деякі антиоксиданти найкраще вживати вранці, в першу чергу, вітамін С.

Відповідно до огляду, опублікованого в журналі Pharmacognosy Review, вільні радикали – це речовини, які атакують і ушкоджують здорові клітини, сприяючи розвитку хвороб у всьому організмі.

Хороша сироватка з вітаміном С може бути дорогою, тому не витрачайте гроші даремно, використовуючи її вночі, коли ваша шкіра не отримає від неї максимальної віддачі. Але якщо ви збираєтеся приймати антиоксиданти на ніч, нанесіть сироватку, що містить ресвератрол.

Ресвератрол дезактивируется під дією сонця і “погано себе почуває” вранці.

Якщо у вас є така можливість, то застосування декількох антиоксидантів – хороша ідея, оскільки їх різноманітність забезпечує більш всебічний захист. Це схоже на вживання в їжу різноманітних овочів з різним набором поживних речовин.

1Ви занадто сильно і занадто часто користуєтеся скрабом

У справі догляду за шкірою небезпечні як недбалість, так і надмірний ентузіазм. Не варто піддаватися бажанню регулярно доглядати за шкірою, особливо якщо ви вже використовуєте ретиноид. По-перше, це просто занадто – ретиноид вже виконує свою роботу, стимулюючи клітинний обмін. Поєднання ретиноїдів і скрабу також збільшує ризик загострення роздратування. Користуйтеся скрабом раз в тиждень, не частіше. Цього буде цілком достатньо.

попередня статтяЩо подивитися до, після або замість «Ігри в кальмара»
наступна статтяАнджеліна Джолі віддала дочці своє прозоре плаття. Кому наряд більше личить
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я