Які кімнатні рослини корисні для повітря

0
Які кімнатні рослини корисні для повітря
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Для покращення повітря в приміщенні варто вирощувати кімнатні рослини, що позитивно впливають на організм людини, очищаючи повітря. Мікроклімат дуже важливий, тому дбайте про нього на всіх рівнях.

Подробиці

Кімнатні квіти, що очищають повітря можуть бути різні: квітучі, в’юнкі та декоративні. Зверніть увагу на рослини, які варто посадити чи подарувати з користю.

  1. Хлорофітум чудово очищує повітря від різних шкідливих речовин.
  2. Драцена поглинає шкідливий бензол, що виділяється новим лінолеумом, тільки покладеним. Актуальна рослина як подарунок на новосілля або тим, хто лише завершив свіжий ремонт у домі.
  3. Алое поглинає шкідливий і навіть небезпечний формальдегід, який активно виділяються новими меблями, що зроблені з МДФ чи ДСП.
  4. Фікус і дифенбахія усувають з повітря шкідливі речовини ксилол і толуол, які виділяються паркетним лаком. Вони теж відмінні очищувачі повітря в приміщеннях.
  5. Мирт, лимон, м’ята, лаванда, евкаліпт бегонія, пеларгонія виділяють фітонциди, які добре пригнічують ріст найрізноманітніших бактерій.
  6. Араукарія, криптомерія, туя, кипарис і інші хвойні здатні виділяти в навколишнє середовище негативні іони кисню, що здатні усувати їх дефіцит в приміщенні, в яких багато різних побутових електричних приладів, що досить значно покращує якість повітря в приміщеннях. Такі рослини доречно ставити в офісних кімнатах.
  7. Листя папороті і циперуса інтенсивно випаровують вологу, підвищуючи тим самим вологість повітря в квартирі. Тому актуально для тих, в кого сухе повітря є проблемою.
  8. Самшит, сансев’єра триполоса, традесканція, сциндапсус строкатий володіють антивірусними і антибактеріальними властивостями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я