Без ламкості та тьмяності: як врятувати волосся у холодний сезон

0
Без ламкості та тьмяності: як врятувати волосся у холодний сезон

Як часом виглядає волосся в сезон холодів? Тьмяне, неживе, таке, що втратило пружність, найчастіше сухе та ламке після літа… Чому так відбувається? Чи можна цього уникнути? Розбираємось разом.

Що відбувається?


В осінньо-зимовий сезон наше волосся знаходиться не в найкращому стані. Влітку воно перебувало під агресивним впливом сонячних променів, восени стикаються з початком опалювального сезону, сухістю повітря у приміщеннях та різким перепадом вологості та температур.

Додамо до цього звичний рівень стресу, навантаження на роботі і вдома, зриви в харчуванні або просто відсутність регулярних прийомів їжі, які замінюються на перекушування на ходу… У таких умовах навіть спочатку густе і красиве волосся може здатися і втратити пружність і блискучий зовнішній вигляд.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

На що звернути увагу?


Відкриємо неочевидний для багатьох секрет: насамперед здорове харчування – одна з ключових умов для краси та густоти волосся. Наявність у щоденному раціоні необхідних вітамінів, мінералів і мікроелементів допомагає підтримувати пружність волосся, його блиск, еластичність, гарний і сяючий вигляд.

Особливу увагу варто звернути на такі нутрієнти:


  • екстракт проса, цинк, біотин, L-цистеїн, вітаміни групи В допомагають підтримувати густоту волосся;
  • екстракт паприки, нікотинамід, мідь, пантотенова кислота відповідають за блиск, гладкість та насичений колір волосся;
  • екстракт зеленого чаю та залізо сприяють загальному зміцненню та пружності локонів.

Ці елементи можна отримувати як із продуктів (за умови збалансованого повноцінного раціону та налагодженої системи харчування), так і зі спеціалізованих комплексних харчових добавок.

Як їх обирати?


При виборі комплексу, який допомагає підтримувати красу та густоту волосся, важливо враховувати два фактори: наявність у складі необхідних нутрієнтів, а також їхню взаємодію та баланс.

Готуючись до сезону холодів або рятуючи волосся від наслідків літа, не забувайте: густота волосся починається з правильного харчування! Потім слід грамотно підібраний догляд і щадні методи фарбування та укладання … І разом вони являють собою оптимальний комплекс заходів щодо підтримки красивого, блискучого та пружного стану волосся.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я