Чому після фарбування не можна користуватися праскою для випрямлення волосся – наочний приклад, як він «вбиває» колір волосся

0
Чому після фарбування не можна користуватися праскою для випрямлення волосся - наочний приклад, як він «вбиває» колір волосся
Чому після фарбування не можна користуватися праскою для випрямлення волосся - наочний приклад, як він «вбиває» колір волосся

Фарбування та гаряче укладання – речі погано сумісні. Думаєш, що від пари-трійки разів із пасмами нічого не станеться? Тоді скоріше дивись фото в цьому матеріалі – які тебе переконають.

Фарбування волосся – етап, після якого б’юті-рутина сильно і незмінно змінюється. Принаймні в тому випадку, якщо ти хочеш максимально зберегти здоров’я шевелюри.

Не менш складно підтримувати бездоганний тон волосся. Він швидко вимивається і жовтіє, особливо у випадку з блондинками.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Існує чимало правил збереження відтінку фарбованого волосся. І одне з них, мабуть, найпорушніше – відмова від гарячих укладок.

У соцмережах можна знайти чимало відео, на яких перукарі наочно демонструють, що відбувається з фарбованим волоссям після контакту з праскою. Як бачиш, у швидкому зникненні тонованого відтінку винне не лише миття голови!

 

Звичайно, термозахисні засоби трішки допоможуть уникнути настільки стрімкої руйнації пігменту. І все ж таки після фарбування краще відмовитися від гарячих укладок на постійній основі і робити їх тільки з особливих випадків. В основний час краще віддавати перевагу салонним доглядовим процедурам і дисциплінуючим засобам для волосся. Це не тільки безпечно, а ще й корисно!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я