Всього 1 чайна ложка змусить ваші квіти шалено та безупинно цвісти

0
Підживлення домашніх квітів

Квітоводи знають, що треба зробити для рясного цвітіння квітів. Весь секрет у добривах, але питання, в яких саме. Магазинні чи органічні – потрібно знати весь можливий асортимент.

В різних умовах кожен з цих різновидів добрив допоможе врятувати від шкідників чи оздоровити, підживити. Серед усього різноманіття розкажемо один засіб, який стане вашим секретом рясного цвітіння улюблених квітів.

Як приготувати підкормку

Ґрунт періодично треба підживлювати корисними мікроелементами. Без них квіти не будуть мати силу на ріст на цвітіння. Тим паче, якщо говорити про дострокову перспективу. І кожному квітоводу хочеться, щоб бутони та суцвіття були здоровими та великими з насиченим кольором.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Візьміть 1 чайну ложку рицинової олії та додайте її до 1 л відстояної води. Ретельно перемішайте. Треба уважно це робити, бо не розведена олія може пошкодити коріння рослин.

Вносити підкормку треба у період бутонізації. Розчин відразу використовують після приготування. Якщо певна рослина має цвісти лише один раз на рік, то підживлення частіше не проводять. Нехай ваші квіти будуть здоровими та квітучими!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я