...

Звички, які допоможуть зберегти овал обличчя чітким

Підпишіться на нас:

Багатьом людям від природи дано чіткий овал обличчя, красиво окреслена лінія підборіддя і скул, проте з віком контур стає менш чітким, а обличчя немов опускається вниз. Якщо вам здається, що без пластичної хірургії тут не обійтися, то ви помиляєтесь.

Перегляньте те, як спите

Від здорового повноцінного сну залежить ваш стан здоровя. Сон допоможе наситити організм енергією, а також зберегти колір обличчя. Саме вночі шкіра переходить в стан оновлення, а регулярний недосип згодом відіб’ється і на вашому обличчі. Через поганий сон посилюються ознаки старіння і погіршується бар’єрна функція шкіри.

Постарайтесь кожен день лягати і вставати в один і той же час, така рутина сприятливо позначиться і на вашому внутрішньому стані. У спальні має бути темно, тихо і прохолодно, а щоб відпочинок був повноцінним – їжте за дві-три години до сну. У другій половині дня постарайтеся вживати менше кофеїну, якщо не можете повністю відмовитися від кави.

Залиште в минулому стрес

У стані тривожності і роздратованості немає нічого хорошого, але стрес ще й вивільняє кортизол, який викликає розпад колагену. Лікарі стверджують, що до стресу схильна кожна частина тіла, включаючи і саму шкіру. В умовах безперервного вироблення гормонів стресу відбувається розщеплення колагену, а це призведе до в’ялості шкіри і появи зморшок. Хронічний стрес прискорює процес старіння – і це науково доведено. Постарайтеся з’ясувати, що дозволяє вам максимально розслабитися і відпочити – і робіть це кожен день.

Почніть ранок по-новому

Протирайте обличчя вранці кубиками льоду або охолодженим тоніком. Низькі температури допоможуть звузити капіляри, а також стимулюють дренаж, знімуть запалення і набряклість. Можна додати трохи тоніку в звичайну воду з вечора – а вранці у вас з’являться кубики льоду, які принесуть неоціненну користь.

Зверніть увагу на те, що ви їсте

Все з’їдене відображається не тільки на вашій фігурі, але і на вашому обличчі. Затримка води призводить до появи набряків, а лице з часом «попливе» вниз. І все це – ще один привід виключити зі свого раціону сіль, цукор і оброблені харчові продукти. Зелений чай і воду з лимоном, навпаки, варто пити якомога частіше: такі напої позбавлять вас від токсинів і допоможуть «піти» надлишкам води.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я