Звучить майже нереально. В першу чергу, для чого так довго зберігати. Цибулю та часник можна використати набагато раніше. Зрештою, якщо не з’їсти, можна висадити в наступному сезоні на городі. Але, якщо врожай був щедрим, чому б не забезпечити тривале зберігання. Для цього є один метод.
Що треба зробити
Потрібно приготувати спеціальний засіб на основі калію перманганат, що в народі іменується марганцівкою. Розведіть її у воді, щоб колір був ледь рожевий. Пропорції — на 10 л води потрібно 1 ч.л марганцівки. У цей розчин потрібно покласти часник та цибулю для дезінфекції.
Калію перманганат є фунгіцидним засобом. Обробляючи ним коренеплоди, нейтралізуються потенційні ризики, які можуть призвести до псування. Цей метод дозволяє збільшити термін зберігання вдвічі. Якщо у вас буде щедрий врожай в наступному сезоні, ви знатимете, що з ним робити.
Правильне зберігання
Обробити коренеплоди — частина успіху. Друга залежить від правильності організованих умов зберігання. Температура в приміщенні має бути не вище 6 градусів. Оптимально вважається від +3 до +6 градусів.
Часник та цибулю не кладуть у металеві ящики. В них утворюється високий рівень вологості, що призведе до розвитку гнилісних процесів. Ідеально, якщо часник підвісити за стебла. Також можна зберігати в коробках, але без нашарування в них коренеплодів. Тільки в один шар для забезпечення повітряного простору. Для цибулі це також актуально. При правильно організованому зберіганні та обробці марганцівкою врожай довго буде лишатись цілим.