Яким рослинам підходить попіл, як добриво

0
Яким рослинам підходить попіл як добриво

Попіл є улюбленою підгодівлею багатьох поколінь дачників, які застосовують її щороку і отримують дивовижні результати. Але варто мати на увазі, що він підходить не всім рослинам. Застосовувати це підживлення для всіх рослин не можна. Є культури, які добре відгукуються на попіл, а є ті, що його не люблять.

Подробиці

Підживлення з попелу підходить баштанним культурам, помідорам, капусті, буряку.

Але ще більше його любить картопля, яка потребує калію. Рослина не любить хлор, тому попіл є найкращим варіантом при виборі підживлення для цієї культури.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Є два варіанти внесення попелу. У першому випадку 1-3 склянки засипають у лунки або опудрюють бадилля.

Попіл не люблять рослини, яким подобається кислий ґрунт. До них відносяться журавлина, брусниця, лохина, а також декоративні чагарники – гортензія, рододендрон, вереск.

Не варто допускати намокання попелу, тому його тримають у сухому місці. Азотисті підживлення не вносять разом із попелом. Інтервал між їх використанням становить не менше місяця.

Попіл не вносять, якщо ділянку недавно було удобрено свіжим гноєм. Підживлення закладають на глибину 8-10 см. Попіл перемішують з ґрунтом, щоб на поверхні не утворювалась щільна кірка і не перешкоджала попаданню вологи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я