Співробітниця Amazon розкрила два питання, які задавав Джефф Безос, перш ніж найняти її

0
Співробітниця Amazon розкрила два питання, які задавав Джефф Безос, перш ніж найняти її

Колишня співробітниця Amazon розповіла про два запитання, які Джефф Безос поставив їй перед тим, як найняти на роботу.

Подробиці

Енн Хіатт подала своє резюме в компанію ще в 2002 році «без зайвих роздумів» і в кінцевому підсумку її взяв на співбесіду засновник компанії Безос, який згодом став найбагатшою людиною у світі.

Перед цим вона пройшла через низку співбесід зі старшими помічниками, деякі з яких тривали цілий день і всі були «запаморочими за обсягом і темпом». Потім кілька місяців вона нічого не чула від Amazon, і була на межі “втрати надії”, коли її викликали на останню співбесіду. Однак їй не сказали, що це останнє інтерв’ю буде з самим Безосом.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Згадуючи той знаменний день у статті для CNBC Make It , вона написала:

«Того жовтневого ранку я почувалася розслабленою, під час інтерв’ю. Я терпляче сиділа у кріслі конференц-залу, коли двері відчинилися, і Безос увійшов. Він сів навпроти мене і представився. Безос розпочав співбесіду, пообіцявши задати лише два запитання і перше буде «веселою» головоломкою. Я глибоко вдихнула, коли він підвівся і дістав маркер біля дошки. Я зроблю підрахунок, – сказав він. – Я хочу, щоб ви оцінили кількість скляних панелей у місті Сіетл”.

Очевидно, у Безоса викривлене розуміння «веселі», і, природно, Енн «на мить налякалася» завданням, з яким вона тепер зіткнулася.

Зібравшись з думками, Енн сказала, що вона міркувала, що Безос хотів побачити, як працює її розум, і тому вона розбила велику проблему на менші частини, оцінивши населення Сіетла і стверджуючи, що кожна людина матиме дім, вид транспорту та місце роботи чи школу – у кожному з яких були б вікна.

Вона згадувала: «Тоді ми зробили підрахунок. Ми розглянули всі можливі сценарії, групи, аномалії та способи врахування різних винятків. Здавалося, що я розповідала про це годинами, поки Безос заповнював дошку цифрами. Насправді це зайняло більше 10 хвилин. Я пам’ятаю, що відчула трепет, коли він записав остаточну оцінку. Він обвів її. «Це виглядає приблизно правильно», — сказав він».

Далі Безос задав їй набагато більш просте запитання: «Які ваші кар’єрні цілі?»

Енн пояснила своє бажання вчитися та вийти із зони комфорту, і в кінцевому підсумку їй тут же запропонували роботу «виконавчим бізнес-партнером» на строк до 15 років.

Енн написала:

«Знаючи Безоса так само добре, як зараз, я розумію, чому це були його єдині два запитання. Він вимірював мій потенціал, ставлячи запитання, які б досліджували, чи вистачить у мене витримки, сміливості та мотивації бігти з його темпом і бути досить сміливою, щоб постійно стрибати з ним і підвищуватися на рівень.Наприкінці співбесіди ми обидва знали, що я зроблю все, щоб досягти успіху, незважаючи на те, що я була дуже молодшим кандидатом. В кінцевому підсумку Безос найняв мене на роботу. Він дав мені відкритий стіл лише в трьох футах від свого. Це був найближчий стіл до нього в компанії».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ann Hiatt (@annhiatt)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я