Скупчення великих білих акул викликає занепокоєння серед вчених

0
Скупчення великих білих акул біля узбережжя викликає тривогу серед вчених
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Цього літа у Флориді відновилися спостереження за акулами, оскільки люди знову почали активно користуватися пляжами після пандемії.

Подробиці

Нещодавній твіт про раптове збільшення кількості великих білих акул на східному узбережжі США викликав паніку у користувачів соціальних мереж. У середу, 1 грудня, користувач @punished_stu в Twitter-аккаунті опублікував у скріншот карти, на якій зображено скупчення сотень білих акул, уздовж Атлантичного узбережжя. Твіт миттєво став вірусним, зібравши понад 6000 ретвітів і 53 000 лайків.

Веб-сайт для відстеження акул Ocearch пізніше уточнив, що небезпеки для жителів Східного узбережжя немає.

«Зараз ми вивчаємо північно-західну атлантичну білу акулу, яка живе біля східного узбережжя Сполучених Штатів та Канади», — сказав представник сайту виданню The Sun, додавши: «Ось чому у нас так багато нещодавно позначених акул у цій області. Ми позначили 83 білі акули в північно-західній частині Атлантичного океану».

Інший експерт з акул назвав зміну клімату причиною збільшення кількості хижих риб останнім часом. Доктор Крістофер Лоу, директор лабораторії акул в Університеті штату Каліфорнія, сказав, що такі виявлення «не дуже велика рідкість», і зміна клімату могла спровокувати міграцію великих білих акул уздовж східного узбережжя материкової частини Північної Америки:

«Більшість цих акул, були помічені в прибережних місцях. Хоча, як правило, це сезон, коли менші акули мігрують у тепліші південні води. Ймовірно, це пов’язано зі зміною океанографічних умов, викликаних зміною клімату».

попередня статтяКитаянка ненароком проковтнула свою зубну щітку
наступна статтяЖінка встановила світовий рекорд “переспавши” з 919 чоловіками за 7.5 годин
Незвичне поєднання: головний редактор розділу “Фітнес” і садівник-аматор з цікавим багажем знань. Розповім все про здоровий спосіб життя, а також поділюсь секретами вирощування здорового урожаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я