Виростити вічнозелену рослину на присадибній ділянці – не найголовніше завдання. Важливіше зробити так, щоб хвойні залишалися зеленими та взимку та влітку. Хвойні рослини також страждають від заморозків, як і плодові культури, і так само потребують підгодівлі.
Подробиці
Найбільш популярні в ландшафтному дизайні туї. Їх висаджують для створення живої огорожі або просто для прикраси ділянок.
Разом з ними популярні ялівець, кипариси та інші культури.
Чим підгодовувати
Існує безліч професійних добрив, що дозволяють підтримати тую в нормі.
Це «Флоровіт», «Фертика», «Зелена голка», «Агрікола», а також відомі городникам калімагнезія, сульфат магнію, гумат калію, мульча, а також компост та біогумус.
Спеціальні добавки використовуються за інструкцією.
Мульча
Зазвичай для мульчування використовується торф, листовий перегній або компост.
Важливо, щоб у компості не було бур’янів з насінням, харчових відходів та бадилля овочевих культур.
Коли удобрювати
- Починати потрібно навесні, добриво вносять 4-5 разів. Це може бути «Флоровіт» чи інші комплексні добавки. У цю ж пору додають калімагнезію (40 г на 1 кв. м) або сульфат магнію (20 г на 10 л води). Потім вносять мульчу або компост.
- Наступні підживлення проводять протягом літа, не рідше ніж 2 рази на 30 днів. Як правило, добрива вносять під корінь або проводяться обприскування препаратами “Фертика Літо”, “МікроМікс”, “Бона Форте” та іншими.
- Остання за сезон підгодівля вноситься восени. Важливо встигнути до настання заморозків та промерзання ґрунту.
У цей час хвойні потребують добавок на основі калімагнезії або суперфосфату, але підійде і комплексне осіннє добриво для хвойних.
Таким чином можна допомогти вічно зеленим відновитися після холодів, красиво рости влітку та підготуватися до нової зимівлі.