...

Навіщо вішати гілки евкаліпта у душі

Підпишіться на нас:

Гладке синьо-зелене листя евкаліпта давно полюбилося декораторам і всім, хто намагається створити затишок у будинку. Однак рослина може стати не лише чудовим доповненням до вашого інтер’єру, але й допомогти значно покращити здоров’я. Зараз швидко набирає популярність підвішування нових гілок евкаліпта в душовій кабіні або над ванною. Навіщо це робити і яку користь може принести евкаліпт, розповідаємо у нашому матеріалі.

Подробиці

Евкаліпт має масу цілющих властивостей, недарма його протягом багатьох століть використовували в народній медицині для лікування різних хвороб. Якщо підвісити гілки евкаліпта в душовій або над ванною, вийде своєрідна цілюща інгаляція – вологе гаряче повітря, наповнене дрібними частинками евкаліптової олії.

Навіщо вішати гілки евкаліпта у душі

Олія евкаліпта забезпечує профілактику серцево-судинних захворювань, очищає дихальні шляхи та підвищує імунітет, знижуючи ризик зараження респіраторними інфекціями. Крім того, евкаліпт чудово допомагає впоратися зі стресом і тривогою, заспокоїти нерви та розслабитися – те, що потрібно після важкого робочого дня. Ще один великий плюс – евкаліптова олія благотворно впливає на шкіру: зволожує і живить її, зміцнюючи природний захисний бар’єр.

Для того, щоб організувати подібну спа-процедуру у себе вдома, вам знадобляться всього кілька гілочок свіжого евкаліпта (можна, звичайно, взяти і сухий, але користь від нього буде значно меншою). Від високої вологості поверхня листя з часом може цвіліти – за цим варто уважно стежити і заміняти гілки на нові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я