«Ефект нескінченних ніг»: як вибрати правильні джинси

0

Важко уявити людину, в якої в гардеробі не має хоча б однієї пари джинсів. Ці штани з грубої тканини спочатку призначалися для золотошукачів і шахтарів, чий одяг повинен був відрізнятися особливою міцністю, а через багато десятиліть не тільки перекочували в повсякденний гардероб, а й зайняли в ньому одне з найголовніших місць. Проте пошук «правильних» джинсів – це завжди велика проблема. Хочеться, щоб вони подовжували ноги, підкреслювали талію та візуально вигідно облягали стегна. Поспішаємо вас порадувати – такі джинси існують.

Секрет джинсів з ефектом «нескінченних ніг» приховується в їхньому крої. Вони мають бути майже прямими і дуже злегка розширюватися до низу. Не плутайте їх з джинсами-кльошами, де штанини в районі щиколотки вдвічі ширші, ніж на рівні коліна. Крім того, незважаючи на тренд на низьку посадку, подовжити ноги зможуть лише джинси із завищеною талією. Вибирайте моделі, які добре сидять у талії та стегнах – у деяких фасонів тканина в районі талії збирається у складку, візуально збільшуючи та підкреслюючи живіт.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Щоб ефект довгих ніг спрацював безвідмовно, вибирайте джинси, які майже повністю закривають ваше взуття. Їх можна буде одягнути і з підборами, щоб ще сильніше подовжити ноги, і навіть із кросівками. Ще одна хитрість – не закривайте верхню частину джинсів сорочкою або светром навипуск, бо тоді весь ефект пропаде.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я