Як правильно сушити волосся, щоб воно довше залишалося чистим

0
Як правильно сушити волосся, щоб воно довше залишалося чистим
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Кожен з нас періодично стикається з проблемою, коли волосся стає брудним практично відразу після миття. У цьому ми звикли звинувачувати неправильно підібрані шампуні, звичку постійно чіпати волосся руками і навіть харчування та хронічний стрес. Звичайно, всі вони можуть бути причиною швидкого забруднення волосся, але з набагато більшою ймовірністю вся справа в неправильному сушінні волосся або його повній відсутності. Розповідаємо, що таке «здорова сушка» і як вона допомогає довше зберегти волосся чистим.

Існує безліч міфів про шкоду від сушіння волосся феном, хоча повна відмова від нього може коштувати вам безліч проблем з зачіскою. Перше правило «здорової сушки» – відразу сушіть коріння. Коли ви залишаєте коріння волосся сохнути природним шляхом, вони не тільки втрачають об’єм і буквально «прилипають» до голови, але й відразу ж брудняться об шкіру голови, яка безперервно виробляє шкірне сало, а мокре волосся до такого роду впливу більш чутливе, ніж сухе. Таким чином, поки ваше волосся висохне самостійно, його коріння вже буде злегка жирним.

Щоб цього уникнути, коріння волосся необхідно просушувати одразу ж.

Причому робити це таким чином, щоб повітряний потік із фена був спрямований від кореня волосся та вгору. Можна сушити волосся з опущеною головою, а можна просто піднімати коріння за допомогою гребінця з отворами для проходження повітря. Слідкуйте за тим, щоб температура повітря була не надто високою: занадто гаряче сушіння спровокує виділення себуму і волосся швидше стане жирним.

Крім роботи з корінням волосся, «здорова сушка» передбачає їх просушування по всій довжині до стану 80-85% сухості. Всупереч поширеній думці, волога погано впливає на волосся, роблячи його сухим і ламким, так що в інтересах здоров’я ваших локонів, не варто занадто довго залишати його мокрим після миття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я