Два безпечні способи обробітку томатів, щоб уникнути небезпечних хвороб

0
Що потрібно зробити, щоб

Існує безліч прикладів та інструкцій, як виростити томати та зберегти врожай. Більшість огородників вважають, що краще вирощувати їх у теплицях. Та в основному помідори вирощують у відкритому ґрунті. Однак всім, на жаль, доводиться стикатися з такою проблемою, як хвороби рослин.

Подробиці

Важливо не згаяти час під час цвітіння та утворення плодів і провести профілактичну обробку кущів, щоб захистити рослини від таких підступних хвороб, як фітофтороз, сіра гниль, бактеріоз та ін.

Як захистити томати від хвороб

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо не доглядати за рослинами, то дуже швидко на помідорах проявиться весь букет хвороб, які можуть згубити рослини, і про врожай можна не мріяти.

У літню пору, коли жарко і душно, найчастіше зустрічаються бактеріози, всілякі плямистості.

Коли рослина сформувала плоди, обов’язково потрібно провести профілактичну обробку томатів.

Для цього використовують м’які природні засоби, які вплинуть на патогени.

І в цьому допоможе звичайна гірчиця. Для приготування настою для обприскування беруть 100 г сухого порошку або 200 г готової гірчиці та 100 г попелу на відро води.

Інгредієнти розводять у склянці окропу, настоюють ніч та розбавляють до 10 л води.

Ще один спосіб, як приготувати розчин для обробки кущів. Листя хрону потрібно покласти у відро і залити окропом, додати 2 ст. попелу, і нехай настій настоїться 24 години. Потім процідити, розвести до 10 л води та провести обробку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я