...

Зачіски в стилі француженок, які будуть актуальні завжди

Підпишіться на нас:

Француженки завжди були і будуть тонкими поціновувачами прекрасного. Вони подають свою зовнішність так, що  кожна зберігає свою індивідуальність.

Француженки примудряються поєднувати жіночність та зухвалість, яка підкреслюється зачіскою. Можливо, прозвучить дивно, але секрет стилю французьких жінок криється в чубчику.

Він йде всім, можливо різної довжини – чубчик створює обрау легкості і безтурботності, багатьом не вистачає в образі саме цього.

Зачіски, які завжди будуть у моді

Говорячи про чубчик, завжди буде актуальною так звана шторка. Це довгий чубчик, розділена навпіл. Такий чубчик можна носити як з довгим волоссям, так і з бобом, який також затребуваний серед парижанок.

Класичний боб до підборіддя – зачіска, від якої божеволіють майже всі француженки! А ось споконвічно французька зачіска – боб до вилиць з прямим чубчиком. Незрівнянно виглядають завиті пасма, що додають образу недбалості.

Ще одна пристрасть французьких жінок – каскадні зачіски. З каскадом можна поєднувати чубчик – прямий або рваний каскадний. В 2021 найбільш актуальні: класичний каскад, дворівневий, завищений і боб-каскад.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я