...

Практичний подарунок самій собі: які речі можна подарувати собі на Новий рік чи день народження

Підпишіться на нас:

У грудні в магазинах дуже багато людей – усі хочуть придбати подарунки для близьких і друзів, але чомусь забувають про себе.

Дарувати подарунки собі нормально, і навіть потрібно! Адже ви у себе одна і ніхто не знає вас так добре, як ви самі.

Цілком можливо, що в цьому списку ви знайдете для себе те, що захочеться придбати собі як подарунок.

Безпровідні навушники

Всі ми любимо послухати музику чи гарну книгу в навушниках, забувши про реальність. Але звичайні навушники не пригнічують сторонні шуми, тому краще купувати навушники з приглцшенням шуму.

Вони забезпечують максимальне занурення в музику і дозволяють розслабитись, де б ви не були.

Смарт годинник (Smart Watch)

Якщо ви активно займаєтеся спортом і стежите за здоров’ям – обов’язково прикупіть собі розумний годинник, який, зараз як ніколи актуальний, до того ж стильний аксесуар.

Такий годинник щодня стежить за станом здоров’я: показує рівень кисню в крові, серцевий ритм і т.д. Ним легко керувати за допомогою сенсорного екрана.

Фен із насадкою

Ваше волосся не слухняне? Тоді обов’язково розгляньте таку покупку, як фен із насадкою для неслухняного волосся.

Вона ефективно справляється з неслухняним волоссям без екстремальних температур. Спеціальна насадка робить пасма гладкими – начебто ви побували у професійного перукаря!

Кухонні ваги

Якщо у вас ще немає таких – обов’язково подумайте про їхнє придбання. Вони дозволяють вести точний облік з’їденого протягом дня і розраховують сумарну калорійність денного раціону.

Якщо ви сидите на дієті та стежите за здоров’ям – такі ваги обовя’зково поdинні бути у вас. Найкращі моделі підключаються до хмарних програм, тому легко завантажувати оновлення даних.

Плед

Як приємно завернутися в плед і взяти в руку філіжанку гарячої кави! Добре, що на ринку представлена ​​величезна кількість пледів – вибирайте на власний смак.

До речі, плед можна залишити і на дивані у вітальні це створить затишну атмосферу. Головне, щоб він гармонійно вписувався в інтер’єр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я