Сьогодні розповідаємо про просте підживлення, яке слід внести під кабачки для отримання великого врожаю. Адже не секрет, що кабачки до серпня місяця вибирають із землі майже всі поживні речовини. І в більшості випадків можна отримати шикарний кущ з величезним листям. Але ж урожаю від нього так і не побачити.
На початку серпня слід вже відмовитися від азотних підживлень, оскільки рослина вже сформувалася. А на вирощування самих кабачків йому потрібні інші мікроелементи – калій, фосфор та трохи бору.
Найпростіший склад для такого підживлення – це деревна зола та борна кислота.
Готується підживлення просто
У 10 л води потрібно замочитина ніч ночі деревний попіл (1л банку). А вранці слід розвести 5 г борної кислоти в теплій воді. Все змішати та пролити по 3 л настою під кущ. Підживлення потрібно вносити після на вологу землю з періодичністю в 10 днів.
А також хороший результат показують кабачки після підживлення їх за засобами повністю екологічного, біологічного добрива на основі торфу – Ефектон.
200гр ефектону слід розчинити в 10л води. І потім пролити по 1 літру добрива під кущ кабачків. І не забуваємо, заздалегідь пролити кущі водою. Періодичність: 1 раз на два тижні.
Щоб кабачки не піддавалися різним захворюванням, можна обробити по листу настоєм лушпиння цибулі. А також це чудовий спосіб утилізувати лушпиння цибулі, якої багато назбирується протягом місяця, а також після недавнього викопування цибулі.
У 10л відро насипаємо лушпиння цибулі, залишки стебел, коріння на ⅓. Заливаємо водою та даємо настоятися протягом доби. Потім проціджуємо, заливаємо в пульверизатор, додаємо будь-який прилипач. І проводимо обприскувння листя кабачків із зовнішнього та внутрішнього боку. А залишки від цибулі можна відправити до компосту або прикопати на городі.