Як швидко надати блиску волоссю в домашніх умовах

0
Як швидко надати блиску волоссю в домашніх умовах

Мрієте про гладке, блискуче волосся? Для цього зовсім необов’язково купувати спеціальні продукти та використовувати дорогі засоби! У цій статті ви знайдете безкоштовні поради для блискучого волосся!

Наносьте маску

Коли вимили голову, нанесіть маску для волосся, а потім вже займайтеся іншими процедурами. За цей час маска встигне глибше подіяти і ефект буде помітнішим! Маска встигне наситити волосся, зробити його шовковистим і розгладити його, воно буде набагато м’якшим, гладкішим і доглянутішим.

Оберніть волосся в пакет і одягніть рушник

Якщо ви миєте голову окремо, після цього нанесіть маску і надягніть на голову поліетиленовий пакет, зверху надягніть рушник. Це створить термоефект і посилить дію маски, якщо потримати маску таким чином хоча б 15-20 хвилин, то ефект буде немовби від салонної процедури. Такий прийом можна використовувати для глибокого зволоження волосся, наприклад раз на тиждень.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Ополосніть волосся прохолодною водою

Коли ви завершуєте догляд за волоссям, промийте його прохолодною водою. Це закриє кутикулу волосся і розгладить їх! Ось побачите, ефект буде кращий, ніж від засобів, що не змиваються, сироваток і спреїв. Лише прохолодна вода!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я