...
ГоловнаЛайфстайлЯке «маловідоме підживлення» досвідчені господині використовують для кімнатних та садових рослин

Яке «маловідоме підживлення» досвідчені господині використовують для кімнатних та садових рослин

Підпишіться на нас:

Герань давно завоювала популярність дачників і всіх, хто небайдужий до квітів, адже при належному догляді рослина радує рясним цвітінням і стає справжньою окрасою для палісадника та підвіконня.

Але доглядати треба не лише за геранню. Поливати, підрізати та підгодовувати потрібно й інші рослини.

Подробиці

Щоб кімнатні та садові рослини продемонстрували вибуховий ріст та рясне цвітіння, потрібно підгодувати їх одним простим добривом.

Досвідчені квітникарі рекомендують як таке підживлення використовувати борну кислоту. Добриво на основі цього засобу збільшує кількість кольорів щонайменше в 2 рази. Борна кислота стимулює утворення зав’язі, тому пишне цвітіння гарантоване.

Для приготування активного складу використовують лише 0,5 г порошку, який потрібно розчинити у невеликій кількості теплої води. Далі розчин розводять 1 л води та обприскують.

На підживлення найкраще відгукується герань, але й інші квіти продемонструють бурхливе зростання після обробки. Обприскувати рослини слід двічі на тиждень протягом трьох тижнів.

Стрічка новин:

Фітнес/Здоров'я/Краса

Ще новини:

Як продовжити цвітіння орхідеї: фаленопсиси цвітуть по 5-6 місяців

При правильному догляді фаленопсиси можуть цвісти по п'ять-шість місяців. Догляд, який принесе тривале цвітіння квітки набувається з часом...

Яку кімнатну рослину експерти радять поставити у квартирі після ремонту: поглинає шкідливі речовини

Відомо, що багато кімнатних рослин здатні очистити повітря та принести господарям користь. У подробицях читайте про одну з...

В Україні ціни на продукти харчування різко зростуть: що відомо

В Україні до кінця літа очікують різке зростання цін на продукти харчування. Вартість  зросте на 15-30%. Причому це...

ЄС може повернути мита на українські яйця та цукор

Нещодавно Євросоюз продовжив на на рік дію торговельного безвізу з Україною стосовно сільськогосподарської продукції. Але не довго довелося...