Багато хто з господинь остаточно перейшли на рідке мило, але є частина тих, хто як і раніше, віддає перевагу класичним брусочкам.
Не слід вважати, що цей варіант менш економічний через те, що часто залишаються маленькі залишки, використовувати які незручно, а викинути в смітник не раціонально.
Наводимо 5 ситуацій, де можна їх використати:
Щоб дати “обмилкам” шанс на друге життя, потрібно висушити їх скласти в пакет або коробку. В потрібний час вони прийдуть на допомогу.
Спосіб 1
Кому не знайома ситуація, коли ви кудись поспішаєте і тут починає заїдати блискавка на одязі. Протріть її заготовленим залишком мила та забудьте про проблему до наступного разу.
Спосіб 2
За допомогою мильних залишків можна швидко освіжити літнє взуття. Видалити неприємний запах спітнілих ніг можна буде навіть без прання.
Для цього в туфлі чи кросівки на ніч потрібно покласти сухе мило. Чим більше мила – тим сильніший ефект. За ніч воно знищить бактерії, які є причиною появи неприємного запаху.
Спосіб 3
Візьміть із собою маленький шматочок мила, вирушаючи на природу. Після укусу комара або іншої комахи ним можна буде обробити місце укусу і протягом декількох секунд свербіж пройде.
Спосіб 4
Коли почнуть скрипіти вхідні та міжкімнатні двері, змастіть петлі милом. Це краще, ніж змащувати олією.
Спосіб 5
Коли потрібно випрати дитячі речі, але порошок закінчився або його просто нема під рукою, потріть “обмилки” на тертушку і завантажте в лоток пральної машини.