Кожен сезон дизайнери пропонують десятки трендових моделей штанів – від ультравільних до суперекстравагантних. Але саме універсальні та практичні варіанти ми носимо найчастіше. Вони виручають у поїздках, стають базою у літній капсулі та рятують у спекотні дні. Розповідаємо, як знайти «ту саму» пару. У фокусі повинні виявитися три найважливіші характеристики: фасон, колір, тканина.
Фасон такого виробу є максимально простим: прямий, вільний, майже піжамний. Штани не повинні сковувати рухи! З посадкою немає строгих обмежень — вона може бути не лише високою, а й середньою. Однак позиції на низькій краще ігнорувати, особливо якщо ви шукаєте базову річ на кожен день. Зав’язки на талії – приємний бонус: вони забезпечать додаткову фіксацію.
Додайте в вишліст білі позиції з холодним або блакитним підтоном – вони візуально освіжать образ, при цьому легко поєднуються з іншими речами. Вироби теплих відтінків (кремового чи вершкового) теж актуальні, але важливо, щоб вони вписувалися у ваш гардероб та підходили до тону шкіри.
Особливо ретельно вибирайте матеріал виробу. В ідеалі – варто зупинитися на варіантах із сумішевого льону або щільної бавовни. В інших випадках просвічуватимуть кишені. І це головна проблема таких штанів. Якщо тканина занадто легка (а вона ще й світла), ризик візуалізації деталей, які повинні залишатися непомітними, сильно зростає.
Декору на штанах не повинно бути! Однак, якщо душа вимагає чогось незвичайного, придивіться до моделей з тканини жатки. Такі штани, як і раніше, залишаються універсальними, але виглядають цікавіше за рахунок незвичної текстури. І до того ж практично не мнуться.