Часто поганий врожай динь — це причина того, що городники не виконували п’ять елементарних, але обов’язкових дій. Невдачі з динями супроводжують тих, хто перетримує розсаду, не готує ґрунт для посадки баштанних, а також ігнорує інші обов’язкові рекомендації.
Пересадка розсади. Дині не дозволено перетримувати. Якщо розсада довго стоятиме у контейнерах, то врожайність зменшиться на 15-30%, адже коренева система буде слабкою.
Підживлення. До початку цвітіння дині потрібно підгодувати трав’яним настоєм або азотовмісними добавками. Трав’яний настій готується зі свіжоскошеної трави, однієї “лопати” чорнозему, гною та відра води. Настоюється суміш протягом 4-6 днів, а якщо погода прохолодна, то й 2 тижні. 1 літр концентрату додають до 4 літрів води.
Хвороби. З метою профілактики дині потрібно обприскувати розчином молочної сироватки з йодом (1 л сироватки на 1 л води, до яких потрібно додати 4 краплі йоду). У дощову погоду дині обприскують 1 раз на 4 дні, а в суху 1 раз на 7 днів. Можна застосовувати препарат фітоспорин.
Мульчування. Під час сухого літа обов’язково мульчуйте ґрунт, щоб не так активно випаровувалась волога. Чудово з цим завданням справляється солома.
Полив. У спеку баштан поливають 1 раз на 2-3 дні. У дощову погоду — не частіше 1 разу на 7 днів (грядку можна не мульчувати).
Вирощуйте дині правильно і щедрого вам врожаю!
Про моду знято чимало фільмів. Цікаві сюжети, історії життя та, звичайно, інтриги. Навіть вбивства. Мода…
Зима 2025/2024 – час акцентних образів. У моді еклектика та сміливі поєднання. Одна з найважливіших…
Зимова куртка не така проста як хоче здатися на перший погляд. Тепла, гарна, стильна та…
Наближається святкова пора. І вибір подарунка — це не просто акт дарування речі. Це спосіб…
Без стильного жакета не обходиться не один сезон. Модні Будинки активно додають цей елемент гардеробу…
Зовсім скоро настануть новорічні свята, а це означає, що час шукати гарні варіанти нарядів. На…