Що потрібно знати про кармічний коридор затемнень з 19 листопада по 4 грудня

0
Що потрібно знати про кармічний коридор затемнень з 19 листопада по 4 грудня

Затемнення — це астрономічне явище, коли Сонце, Місяць і Земля вишиковуються в одну лінію, і одне небесне тіло відкидає тінь на інше. Якщо супутник Землі в цей момент знаходиться у фазі молодика, починається сонячне затемнення, у фазі повного місяця – місячне. Двотижневий проміжок між затемненнями двох світил називається коридором затемнень.
У прогнозі 2021 року — два такі періоди. Перший був із 26 травня по 10 червня. Другий коридор затемнень розпочнеться з часткового місячного затемнення 19 листопада (о 9:42 за московським часом) і закінчиться 4 грудня повним сонячним затемненням.

Що особливого в осінньому коридорі затемнень?

Осінній коридор затемнень
Осінній коридор затемнень

Кармічні коридори затемнень 2021 відбуваються на осях Телець – Скорпіон і Близнюки – Стрілець. Серія місячних затемнень у протилежних знаках Телець — Скорпіон триватиме майже два роки і закінчиться 28 жовтня 2023 року. Телець – надійний земний знак, а Скорпіон – пристрасний водяний. Місячне затемнення на цій осі підштовхує до активних дій, спонукає втілювати мрії в реальність, визначати які партнери вам потрібні, а які можуть відійти на другий план. Якщо ви застрягли в токсичних відносинах, затемнення можуть обірвати їх без втручання. Скорпіон, яким керує планета-воїн Марс і правитель підземного світу Плутон, знає, як скинути стару шкіру без жалю та страху, отримавши натомість те, що вам дійсно потрібно.

Чому коридор затемнень називають кармічним?

Осінній коридор затемнень

З погляду астрології коридори затемнень мають доленосне значення. Молодий місяць символізує початок, повний місяць – кульмінацію, а затемнення служать контрольними точками з потужним енергетичним потенціалом, що впливають на кармічний шлях кожного. Ці космічні події не лише вражають тих, хто може їх спостерігати, а й несуть у собі грандіозний перетворюючий потенціал. Образно кажучи, затемнення відкривають перед вами нові двері та відволікають від турбот минулого, що нерідко обертається раптовими змінами без можливості відступити назад.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Місячні затемнення допомагають зрозуміти вплив інших на ваше життя і побачити людей в іншому світлі. А ще вони прискорюють неминуче: події, що відбуваються під час кармічного коридору, визначені долею, тому не витрачайте на подив, а одразу переходьте до стадії прийняття. Фізично в ці дні може погіршуватися самопочуття і настрій, посилюватися тривожність і вразливість, чому особливо схильні психічно неврівноважені персони, схильні до депресії.

Яку енергію несе фінальне затемнення цього року?

Осінній коридор затемнень

Незалежно від того, чи відображений коридор затемнень 2021 року у вашій натальній карті, це явище вплине на вас серйозно. Повне сонячне затемнення у Стрільці, що закриває кармічний коридор, відбудеться 4 грудня, і разом із ним у ваше життя прийдуть нові починання та несподівані можливості, що символічно збігатиметься з новорічними очікуваннями.

Астрологи радять пам’ятати, що сонячне затемнення в Стрільці – найкращий час, щоб усвідомити, що ви гідні більшого, ніж у вас є, відправити в космос відповідні запити та вітати достаток. Не соромтеся своїх бажань — знак вогненної стихії сміливий, наполегливий і допоможе озвучити найнескромніші запити. Цей принцип принцип актуальний для відносин — висловіть все, що накипіло, і не заморочуйтесь на компромісах. Ви чекали достатньо, і якщо ваша (спокійна, агрументована, впевнена) чесність призведе до розставання, не сумнівайтеся – це на краще в довгостроковій перспективі.

Як поводитися в період коридору затемнень?

Осінній коридор затемнень

Кармічний коридор затемнень – час для перегляду життєвих принципів та виправлення помилок. Астрологи рекомендують у цей період відкласти важливі справи та не приймати серйозних рішень. Важливо виключити будь-які конфлікти, сварки, з’ясування стосунків — їхні наслідки можуть погано вплинути на вашу карму. Образи, завдані ближнім, повернуться як бумеранг, а за негативні вчинки доведеться розплачуватися. У цей період також небажано здійснювати тривалі перельоти та незаплановані поїздки. Це період внутрішнього оновлення, сприятливий час для позбавлення всього старого, непотрібного і токсичного.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я