...
ГоловнаДімСкільки разів навесні потрібно підживити півонії для пишного цвітіння

Скільки разів навесні потрібно підживити півонії для пишного цвітіння

Підпишіться на нас:

Півонії належать до тих рослин, які цвітуть по-королівськи. Вони цілком можуть конкурувати з трояндами. Якщо у вас вже ростуть півонії, не пропустіть важливі етапи їх підживлення. Від цього залежить їх пишне цвітіння та ваше естетичне задоволення.

Що потрібно знати

Перше підживлення півоніям виконують у віці 3 роки. До того часу вони не потребують додаткового внесення добрив. Надалі протягом вегетаційного періоду рослина потребує 4 етапи підживлення. Відповідно до потреб, добриво вносять на початку сезону, далі в період бутонізації, цвітіння та вже після цвітіння.

Коли з’явились перші весняні сходи та піднялися до 10 см, настав час істини. Можна використовувати настій коров’яка. Розчин з водою роблять в пропорції 1 до 5. Дайте настоятися протягом тижня. Потім розчиняють в пропорції 1 до 7. На кожен кущ використовують по 2 л.

В період бутонізації підживлення виконують  сумішшю, яку готують з:

  • сечовина — 10 г;
  • сірчаноксилий калій — 15 г;
  • суперфосфат — 20 г.

Суміш добрив розсипають навколо рослин та притрушують ґрунтом. Таким чином півонії будуть забезпечені калієм, фосфором та магнієм.

Третє підживлення виконують в період цвітіння. Для продовження декоративного ефекту півонії підживлюють борною кислотою в кількості 5 мг на 1 л води. Рідина повинна бути гарячою. Далі цей маточний розчин доводять до загального об’єму в 10 л води, і підливають рослини.

Останнє підживлення виконують в період після цвітіння. Рослинам на цьому етапі потрібні добрива без хлору. Підійде по 1 ст.л. суперфосфата та 0,5 ст.л. сульфат калію.

Читайте також: Визначено найкращі сорти ранньої картоплі

15 березня

14 березня

В тренді

Ще новини:

Що можна посадити в березні та городі у відкритий ґрунт

З приходом весни стільки планів на дачний сезон. Активна підготовка починається, потрібно спланувати, що та де буде рости,...

5 способів посадити квіти на розсаду без контейнерів: бюджетно і зручно

Якщо руки вже сверблять щось посіяти, а спеціальних контейнерів під розсаду немає – не біда. Досвідчені городники знають:...

Два види чорнобривців, які найкраще вирощувати через розсаду

Чорнобривці – не просто красиві квіти, а справжні захисники городу. Відлякують шкідників, покращують ґрунт, квітнуть до самих заморозків....

Коли сіяти буряки навесні у 2025 році, щоб урожай був соковитий

Якщо посіяти буряк рано – отримаєте рослину, яка піде в стрілку. Якщо запізнитися – коренеплоди будуть дрібними й...