Як ефективно побороти неприємні запахи у холодильнику без хімії?

0
Як ефективно побороти неприємні запахи у холодильнику без хімії? Неприємні аромати з холодильника — проблема, про яку знає кожна господиня. Різні продукти, страви видають свої запахи, а їхнє поєднання затримується надовго. Якщо ви хочете швидко та без ароматизованих хімічних засобів поборотися з цим, читайте далі. Візьміть 250 мл води, додайте 2 столові ложки харчової соди, 1 столову ложку лимонної кислоти та 3 столові ложки яблучного оцту. Перемішайте все і відправте рідину у пульверизатор. Звільніть холодильник від продуктів та ретельно побризкайте. Залиште на 15 хвилин. Після цього протріть поверхні холодильника губкою та забудьте мінімум на місяць про неприємні запахи. Крім того, цей розчин допоможе видалити бруд та плями. Холодильник буде виглядати, мов щойно з магазину. Спосіб бюджетний та ефективний і не потрібно бігти в маркет по засоби зі шкідливою хімією та ароматизаторами. До речі, якщо рідина залишиться, то вилийте її у маленьку баночку і поставте, не закриваючи, на одну із поличок. Бажано в куточок, щоб не заважала при щоденному використанні холодильника. Спробуйте спосіб на практиці й ваш холодильник не матиме неприємного запаху!

Неприємні аромати з холодильника — проблема, про яку знає кожна господиня. Різні продукти, страви видають свої запахи, а їхнє поєднання затримується надовго. Якщо ви хочете швидко та без ароматизованих хімічних засобів поборотися з цим, читайте далі.

Подробиці

Візьміть 250 мл води, додайте 2 столові ложки харчової соди, 1 столову ложку лимонної кислоти та 3 столові ложки яблучного оцту.

Перемішайте все і відправте рідину у пульверизатор.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Звільніть холодильник від продуктів та ретельно побризкайте. Залиште на 15 хвилин.

Після цього протріть поверхні холодильника губкою та забудьте мінімум на місяць про неприємні запахи. Крім того, цей розчин допоможе видалити бруд та плями. Холодильник буде виглядати, мов щойно з магазину. Спосіб бюджетний та ефективний і не потрібно бігти в маркет по засоби зі шкідливою хімією та ароматизаторами.

До речі, якщо рідина залишиться, то вилийте її у маленьку баночку і поставте, не закриваючи, на одну із поличок. Бажано в куточок, щоб не заважала при щоденному використанні холодильника.

Спробуйте спосіб на практиці й ваш холодильник не матиме неприємного запаху!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я