В огірків почали жовтіти нижні листки: які причини

0
Зміни кольору листочків огірків на початку сезону сигналізують про порушення розвитку рослини. Не ігноруйте ці ознаки, оскільки проблему вирішувати треба швидко, щоб до кінця літа збирати рясний врожай. Зазвичай такі зміни спостерігають в огірків, що тільки висадили на постійний ґрунт: нижні листки змінюють колір, жовтіють, завертаються, швидко сохнуть і вказують, що чогось не вистачає. Жовтизну та мармуровий вигляд помітити легко, адже прожилки на листі зберігають блідий зелений колір, а основа між ними стає з жовто-оранжевими відтінками. Головною причиною такого явища є холод та дефіцит живлення, на що впливають погодні умови та догляд. Ще однією причиною пожовтіння листя може бути низька температура води. Річ у тому, що коренева система погано всмоктує занадто холодну воду, і просто застоюється. Мінімальна температура води, якою можна поливати огірки, не повинна бути нижча, ніж +19 °С. Підживлюйте огірочки, щоб були зелені листочки!
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Зміни кольору листочків огірків на початку сезону сигналізують про порушення розвитку рослини. Не ігноруйте ці ознаки, оскільки проблему вирішувати треба швидко, щоб до кінця літа збирати рясний врожай.

Зазвичай такі зміни спостерігають в огірків, що тільки висадили на постійний ґрунт: нижні листки змінюють колір, жовтіють, завертаються, швидко сохнуть і вказують, що чогось не вистачає.

Подробиці

Жовтизну та мармуровий вигляд помітити легко, адже прожилки на листі зберігають блідий зелений колір, а основа між ними стає з жовто-оранжевими відтінками.

Головною причиною такого явища є холод та дефіцит живлення, на що впливають погодні умови та догляд.

Ще однією причиною пожовтіння листя може бути низька температура води. Річ у тому, що коренева система погано всмоктує занадто холодну воду, і просто застоюється. Мінімальна температура води, якою можна поливати огірки, не повинна бути нижча, ніж +19 °С.

Підживлюйте огірочки, щоб були зелені листочки!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я