Коли про пальто говорять, що воно бюджетне, мають на увазі зовсім інше. Називаймо речі своїми іменами. Дороге та дешеве пальто мають суттєву різницю. Стилісти розповіли, яким чином воно повинно виглядати для бездоганного повсякденного образу.
Чотири критерії для оцінки
Пальто повинно бути в гардеробі кожної жінки. Це універсальна річ, яка пасує до штанів з піджаком, сукні, спідниці, джинсів. Можна вдягати на роботу, в ресторан чи просто на прогулянку, в театр чи в кіно. Та в ньому можна навіть на весілля йти, якщо дуже гарно та дуже хочеться. Якщо ви плануєте придбати нове та якісне пальто, зверніть увагу на чотири важливих моменти:
- Матеріал. Універсальний варіант та найкращий вибір на всі часи — пальто з вовни. Воно повинно бути цупким. Не беріть дешеві аналоги чи замінники, адже вигляд після кількох вдягань, чищення в хімчистках може швидко зіпсуватися. Мова йде про втрату форми, кольору, ковтунці, потертості. Надавайте перевагу якісним матеріалам.
-
Дизайн. Якщо вам потрібне одне пальто, але на всі часи, тоді потрібен класичний крій. З ним точно не прогадаєте. Чим менше на ньому буде різної фурнітури, тим краще.
- Колір. Яскраві відтінки можуть бути модними та цікавими, проте класичні кольори є кращими. Виключення, коли у вас вже є універсальна модель та ви маєте бажання додати кольорів до осіннього гардероба. Класичними кольорами є: чорний, бежевий, коричневий, білий, сірий, синій.
- Фасон. Дорого, але не по фігурі — поганий варіант. Бездоганний вигляд та розкіш прослідковуються тільки, коли посадка пальто ідеальна. Навіть у випадку з бюджетними моделями. Спочатку примірка, а потім придбання. Навіть у випадку з дорогими брендовими моделями.
Читайте також:
Закордонний досвід жінок у віці: п’ять видів пальто для розкішного вигляду