...
ГоловнаДімМіф про півонії: чому рослини довго не цвітуть

Міф про півонії: чому рослини довго не цвітуть

Підпишіться на нас:

Один поширений міф про півонії не дає садівникам насолодитися розкішним цвітінням цих рослин. Цей забобон укорінився у свідомості багатьох дачників. Але досвідчені садівники руйнують цей міф.

Багато дачників впевнені, що молоді півонії не потребують підживлення, яке вноситься під корінь. Вважається, що такий спосіб внесення добрива може занапастити ніжні рослини.

Табу на кореневе підживлення діє до 3 років. Тільки нібито з цього моменту півонії можна удобрювати, вносячи підживлення під корінь.

Секрет пишного цвітіння

Обприскування листом не дасть ні позитивного, ні негативного ефекту. Для ефективного підживлення півонії добрива потрібно вносити під корінь.

Проводити цю процедуру можна в перший рік життя рослини. Підживлення півонії потребують вже навесні. Так, у цей період кущам необхідний азот та інші елементи.

Кореневе підживлення наситить коріння всіма потрібними поживними речовинами. Досвідчені садівники не чекають, коли мине 3 роки після посадки, а починають діяти на ранніх етапах розвитку квітки.

В тренді

Ще новини:

До якого числа треба посадити моркву і буряк

Моркву сіємо до 15–20 квітня, буряк — з 15 квітня по 5–10 травня, залежно від погоди. Не тягнемо,...

Шість порад, що додати в рядки під час сіяння моркви

Посієш моркву просто в землю — і виросте щось тонке, викручене, як старий шуруп. А потім ще й...

Чому навесні не можна прочищати кущі полуниці граблями

Граблі — зручний інструмент, але разом з тим він може зробити суттєву проблему для городніх культур. Не все...

Це добриво обов’язкове для кущів лохини на початку квітня

Навесні проведіть підживлення кущів лохини. Таким чином ви зможете забезпечити себе щедрим врожаєм смачних та солодких ягід. Внесення...